Podlahy

Číslo produktu: 02125

Podlahy

Cena na dotaz

 • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce

Popis

V našem novém Showroomu najdete širokou nabídku a vzorky na:

Dveře
Podlahy
Dveřní kování

proto neváhejte a přijeďte si vybrat.

Pro bližší informace zavolejte, napište nebo si domluvte schůzku.

Kontakt Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065 email: jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz

Nabízíme podlahy těchto výrobců:

Wicanders 1Korek se získává z kůry stromu dubu korkového pravidelným loupáním vždy po devíti letech. Každým rokem po sloupnutí narůstá a zesiluje nová kůra. Tento přírodní proces dává nám lidem jedinečný a snadno obnovitelný zdroj bez škodlivého zásahu do životního prostředí. Exkluzivní přírodní vlastnosti korku jsou ideální pro použití od zátek po podlahy, kde korek svými vlastnostmi snižuje úroveň hluku a poskytuje optimální tepelnou pohodu uživatelům podlah z tohoto přírodního materiálu v průběhu celého roku. Je obzvláště pohodlná pro chůzi.

Plovoucí korkové podlahy Wicanders se zámkovým spojem jsou tvořeny korkovou podložkou, nosnou deskou HDF a nášlapnou vrstvou z korku. Velmi lehce se pokládají, mají velkou řadu dekorů, jsou odolné, teplé a příjemné na došlap. Keramický lak WRT se skládá z malých keramických částeček, které ochraňují podlahu proti odření a škrábancům.

Korkové podlahy dodávané jako podlahové korkové dlaždice určené k celoplošnému lepení. Korková dlažba je dostupná v rozměrech 300×300 a 600×300 mm s celkovou tloušťkou 4, 6 nebo 8 mm.

 Pro více informací kontaktujte: Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065  nebo email: ‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘

PRINC PARKETPRINC PARKET 2

Posláním společnosti je vytvářet vysoce kvalitní produkty, díky kterým si lidé budou užívat radosti a pohody ve svých domovech.

Jejich filozofií je dřevo zpracovávat tak, aby zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsou malá rodinná firma se silným zázemím. Dvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž mají osobní vztah, rozhodli se investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjí a produkují netradiční dřevěné podlahy s unikátními povrchovými úpravami. Aby zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábí zakázkově na základě požadavků náročných klientů.

Dřevěná podlaha Princ parket

Dřevěná podlaha je investice, která se Vám bude vracet po celý Váš život. Při dobré péči zraje časem jako archivní víno a získává na své hodnotě i kráse. Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. Právě naopak, přináší pozitivní energii do prostoru a hřejivě působí na duši člověka.

Dřevo vytváří v lidském domově komfort a pohodu. Pomáhá udržovat zdravé klima, dělá nám radost svojí kresbou a vůní. Dřevo vyzařuje pozitivní energii.

Dřevěná podlaha je nejen krásná, ale i praktická a ekonomická. Dřevěnou podlahu lze totiž po čase snadno obnovit a nevychází z módy ani po dlouhých letech. Povrchová úprava olejem NaturaWax Vám přinese nezapomenutelnou zkušenost z kontaktu s podlahou Planet Parket. Nebudete chtít už jinou.

Dřevo nás provází od samého počátku lidstva a má pro člověka obrovskou škálu využití. Kouzelné na tom je, že je to obnovitelná surovina s unikátními vlastnostmi a lze ji tedy ideálně využívat jako stavební materiál.

Pro více informací kontaktujte:
Jan HAINZ
tel.: +420 724 341 065 
email:
‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘

MEISTER 3Ekologické podlahy

Ekologické výrobní postupy a samotné výrobky jsou pro ně velice důležité. U všech podlahových krytin MEISTER poskytují ekologický certifikát Modrý Anděl, který garantuje ochranu životního prostředí, a jehož prostřednictvím jsou označovány výrobky a služby nabízející ekologicky pozitivní vlastnosti. Inteligentní vícevrstvé složení a nejvyšší standardy výběru surovin a výroby zaručují perfektní vlastnosti jejich ekologických podlah.

Technologie ekologických podlah

Jako první na světě začali používat třívrstvé dřevěné krytiny na HDF. Hustota jejich používaných desek, nejnižší emisní třídy E1, se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890-930 kg/m3. Co je na této technologii jedinečného? Jedná se především o výjimečnou odolnost proti vtiskům a extrémní stabilitu. Díky vysoké hustotě se zvyšuje i hmotnost položené plochy, což má pozitivní vliv na podstatné snížení kročejového a prostorového hluku. Spojením dřevěné užitné vrstvy o tloušťce 2,5 mm a nosné desky HDF se totiž k výrobě 1m2 krytiny spotřebuje, oproti masivu, jen asi něco okolo jedné desetiny ušlechtilého dřeva. Díky tomu je tato podlaha maximálně ekologická. Homogenní struktura nosné desky přitom umožňuje užití všech dřevěných krytin MEISTER na podklady vybavené kontrolovanými systémy teplovodního topení. Tepelný odpor se totiž v závislosti na kolekci pohybuje v rozmezí 0,06 – 0,13 m2K/W a umožňuje tak rychlý prostup tepla a šetření drahých energií. Samostatnou kapitolu pak tvoří jedinečné patentované výrobky na bázi technologie WoodPowder, kloubící 100 % přírodní materiál s extrémní odolností a high-tech výrobními postupy.

Antibakteriální podlahy, Antistatické podlahy

Značkové kolekce krytin MEISTER jsou vybaveny speciální antibakteriální a antistatickou povrchovou úpravou. Antibakteriální a antistatické podlahy MEISTER fungují na bázi technologie Microban(r), a díky tomu poskytují vysoký stupeň ochrany proti mikrobům a poškozením statickým elektrickým nábojem větším než 2 kV. Krytina při kontaktu s bakteriemi zamezuje dalšímu růstu a šíření díky narušení buněk. Antibakteriální úprava povrchu podlahových krytin MEISTER bojuje proti širokému spektru bakterií jako jsou e-colli, legionella, zlatý stafylokok, listeria, apod. Antibakteriální a antistatická povrchová úprava podlah MEISTER je nedílnou součástí overlaye a ochraňuje zdraví celé domácnosti během celé doby životnosti výrobku.

Kolekce vybavené antibakteriálních a antistatických podlah

LC 100 S
LC 200 | LC 200 S
LD 200 | LD 200 S
LS 300 | LS 300 S
LD 300 | 20 Melango | LD 300 | 20 Melango S
LD 300 | 25 Melango | LD 300 | 25 Melango S

Přirozeně antibakteriální a antistatické podlahy

Oproti laminátovým krytinám vybaveným antibakteriální povrchovou a antistatickou úpravou, je u těchto podlahových krytin antistatičnost a antibakteriálnost zajištěna jejich přirozenými technickými vlastnostmi. V případě podlahových krytin MEISTER LIB 400 S | LIC 400 S jsou tyto vlastnosti zajištěny lněným olejem, který je součástí tohoto 100 % přírodního materiálu, linolea.

LIC 400 S (obdélníky)
LIB 400 S (čtverce)

Kytiny a podlahy na podlahové vytápění

Podlahy pro podlahové vytápění

Veškeré laminátové, dřevěné, korkové, linoleové, PET i woodpowder podlahové krytiny MEISTER jsou, díky inteligentní vícevrstvé struktuře s nosnou deskou HDF, vhodné pro použití na podklady vybavené kontrolovaným teplovodním vytápěním. Laminátové krytiny vybavené integrovanou protihlukovou podložkou SILENCE vynikají nejen výraznou redukcí kročejového a prostorového hluku, ale i velmi nízkým tepelným odporem v rozmezí, dle kolekce, 0,069 – 0,083 m2 K/W ! Tepelný odpor dřevěných podlahových krytin MEISTER se pohybuje v rozmezí, dle kolekce, 0,084 – 0,12 m2
K/W !

Kterou krytinu na podlahové vytápění zvolit?

Krytinu na podlahové vytápění si můžete zvolit v podstatě jakoukoliv. Při správném zapojení podlahového vytápění není možné krytinu jakkoliv poškodit. Tepelné vytápění je velice příjemné na kterémkoliv typu podlahových krytin, které nabízí. Jejich podlahy pro podlahové vytápění jsou vybaveny tou nejmodernější technologií.

Pro více informací kontaktujte:
Jan HAINZ
tel.: +420 724 341 065 
email:
‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘

Kronotex 4Laminátové podlahy Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Pro více informací kontaktujte:
Jan HAINZ
tel.: +420 724 341 065 
email:
‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘

Kronoswiss 5Díky značkové švýcarské laminátové podlaze KRONOSWISS využijete a získáte vysoký standard pohodlí u Vás doma nebo v kanceláři. Vysoký výběr inspirujících dekorů Vám umožňuje vybrat vhodné řešení pro Váš interiér.

Švýcarská kvalita:
Důkazem vysoké kvality laminátových podlah KRONOSWISS je získání ocenění a certifikátu “SWISS QUALITY” (Švýcarská kvalita), který byl tomuto výrobku udělen na základě přísných kvalitativních parametrů. Rovněž dynamický růst prodeje laminátových podlah KRONOSWISS v západní Evropě, USA, Kanadě a zemích Asie svědčí o tom, že značková kvalita produktů KRONOSWISS je uznávanou v mezinárodním měřítku. Naprostou samozřejmostí jsou splněné certifikace pro uvedení podlah KRONOSWISS na trh Evropské unie.

Naše společnost Vám garantuje, že každý jednotlivý díl značkových podlah KRONOSWISS pochází přímo z výrobního závodu ve Švýcarsku.

KRONOSWISS je rovněž držitelem niže uvedených certifikací:
 
Proč zvolit právě značkovou laminátovou podlahu KRONOSWISS?
 • Jsou vyráběny přímo ve Švýcarsku a jsou oceněny certifikátem kvality „SWISS QUALITY“
 • Vysoká odolnost zátěže v obytných místnostech
 • Stálobarevnost – není citlivá na světlo
 • Vhodná podlaha pro alergiky
 • Velmi jednoduché čištění a údržba
 • Vhodné pro teplovodní podlahové topení
 • Díky pevným a kvalitním zámkovým systémům angle2angle/Swiss-Click-Comfort je dosažena vysoká stabilita samotné podlahy
 • Vysoká hustota a pevnost nosné desky HDF snižuje bobtnavost u podlahy
 • Povrchové struktury u všech dřevo-dekorů patří mezi nejoblíbenější povrchy laminátových podlah v ČR
 • Dokonalá imitace dekorů dřevin je dosažena díky vysokému rozlišení při tisku a vývoji jednotlivých dekorů
Značkové laminátové podlahy KRONOSWISS jsou testovány v následujících parametrech:
 • Odolnost vůči skvrnám
 • Světlostálost
 • Odolnost vůči cigaretovému žáru
 • Trvanlivost a odolnost vůči tlaku
 • Odolnost povrchu při posunu židlí
 • Odolnost vůči nárazu
 • Hořlavost
 • Neusazování prachu a bakterií
 • Vhodnost na teplovodní podlahové vytápění

Pro více informací kontaktujte:
Jan HAINZ
tel.: +420 724 341 065 
email:
‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘

Číslo produktu 02125 Kategorie , Štítek

Parametry

ks

Související sortiment (příslušenství)

Kontakty

Copyright Dřevoobchod Doležal 2020
WordPress od WPDistro
Zavřít menu
×
×

Košík

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na Podlahy