Stavební kování

 • C 13/25c držák čepu d 13 mm /25 mm černý 1

  Černé kování (59)

  Dekorativní stavební a tesařské kování. Naleznete zde: úhelníky, rohovníky, panty, zástrče, šrouby a vruty. Díky široké nabídce tvarů a příslušenství, můžete se maximálně svobodně vyjádřit v procesu projektování. Můžete je jednoduše použit v interiérech a exteriérech v různých typech a barevných odstínech dřeva. Všechno ozdobné kování je vyrobeno z pozinkované hrubé oceli. Poté je natřeno práškovou barvou za účelem maximální…
 • PWU 120/865 Zemni vrut 120*868*1,8 48295

  Kotevní patky (33)

  Kotevní patky se používají u dřevěných sloupů jako zpevňující elementy do podkladu. S jejich pomocí lze montovat sloupy na dřevěném a betonovém podkladu nebo přímo v zemi. Vzhledem k časté montáži na viditelných místech plní některé podstavce také roli ozdobných elementů. Materiál: Ocelový plech pozinkovaný + galvanický pozink stříbrný.
 • MHD 130 uchycení houpačky typ D M12*130 mm 2

  Kování pro houpačky (6)

  Závěsy jsou vybaveny vhodnými třmeny omega a karabinami - díky tomu je montáž houpačky jednoduchá a nevyžaduje žádná další nářadí. Kromě toho mají také kluzná ložiska, která prodlužují životnost a zvyšují pohodlí. Závěsy jsou vyrobeny z poměrně hrubého materiálu, díly tomu jsou odolnější a bezpečnější.
 • KSO 1 - úhelník široký (zinc coated) 30x30x30x1,5 mm 3

  Spojovací prvky dřeva (153)

  Zde naleznete úhelníky rozmanitých rozměrů, ploché spojky, krokvové spojky, rohovníky, závěsy trámů (trámové botky) Ploché spojky a rohovníky Speciální spojky Úhelníky Závěsy trámů
 • Um.tráva EASY LAWN VERDINO

  Umělé trávníky (8)

  Umělá tráva Umělé travníky jsou elegantní náhradou za živé travní plochy bez ztráty svěží zelené barvy. Tyto plochy se vyznačují především schopností udržet si přirozený vzhled, dlouhou životností, nízkými provozními náklady, vašeho času a životního prostředí.
 • WSWP 300 konzole zpevněná 200x300 bílá 4

  Velano konzole (37)

  Policové konzole Může být montážní prvek zároveň dekorací stěny? Samozřejmě! Konzoly a klipsy police zajišťují stabilní upevnění polic na stěnu a zároveň jsou jejich estetickým prvkem. Dekorační konzoly dávají styl policím v obývacím pokoji a jednoduché a technické se osvědčí v garáži nebo dílně. Neobvykle praktické se ukázaly být skládací konzoly, především když chybí prostor, např. v nepříliš velkých kuchyních nebo spížích.
 • WLD 1500b nosná konzolová lišta dvojitá 1500 mm bílá 5

  Velano regálový systém (42)

  REGÁLOVÉ SYSTÉMY Nepořádek dokáže rozptylovat, proto stojí za to uspořádat si prostor tak, aby každý předmět měl své místo. Regálové systémy se využívají v šatnách, pracovnách, dílnách, garážích – zkrátka všude tam, kde je třeba pečovat o pořádek.
 • CS 08240 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 8x240 50kus/bal 6

  Vruty tesařské (82)

  Dřevěné konstrukce, které jsou stavebními elementy, vyžadují, aby byly k jejich montáži použity výhradně certifikované spojky se stopkou. To znamená, že veškeré hřebíky, vruty, šrouby a kotvy musí být provedeny v souladu s příslušnou normou a Technickým schválením. Vruty DMX jsou certifikovány a určeny k montáži dřevěných elementů. Vruty plně nahrazují stavební hřebíky, nevyžadují navrtávání, jsou nabízeny v délkách do…
 • MHC 130 uchycení houpačky typ C M12*130 mm 7

  Závěsy, zástrče (130)

  Závěsy DMX jsou určeny pro montáž dřevěných křídel dveří, vrat, oken a okenic, skříní a branek. Velmi dobře ladí s dřevěnými i kovovými zárubněmi, navíc je lze montovat přímo do betonu. Vzhledem k častí montáži na viditelných místech plní některé z nich také dekorační funkci.
 • PWU 80/685 Zemni vrut 80x685x1,8

  Zemní vruty (4)

  Zemní vruty pro pergoly, přístřešky, ploty, zahradní stavby a dřevostavby. Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů lze založit stavbu na zemních vrutech. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Zemní vrut při zašroubování do země díky konusovému tělu zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, a tak…
 • C 10/11  držák čepu d 10 mm /11 mm C 10/11  držák čepu d 10 mm /11 mm Náhled
 • C 10/25  držák čepu d 10 mm /25 mm C 10/25  držák čepu d 10 mm /25 mm Náhled
 • C 13/11  držák čepu d 13 mm /11 mm C 13/11  držák čepu d 13 mm /11 mm Náhled
 • C 13/11c držák čepu d 13 mm /11 mm černý C 13/11c držák čepu d 13 mm /11 mm černý Náhled
 • C 13/25  držák čepu d 13 mm /25 mm C 13/25  držák čepu d 13 mm /25 mm Náhled
 • C 13/25c držák čepu d 13 mm /25 mm černý C 13/25c držák čepu d 13 mm /25 mm černý Náhled
 • C 16/11  držák čepu d 16 mm /11 mm C 16/11  držák čepu d 16 mm /11 mm Náhled
 • C 16/25  držák čepu d 16 mm /25 mm C 16/25  držák čepu d 16 mm /25 mm Náhled
 • CA 11 Držák čepu dekorační 11x220x5 CA 11 Držák čepu dekorační 11x220x5 Náhled
 • CAD 11 Držák čepu dekorační 11x220x5 CAD 11 Držák čepu dekorační 11x220x5 Náhled
 • CS 05040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×40 200kus/bal CS 05040 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×40 200kus/bal Náhled
 • CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×45 200kus/bal CS 05045 tesařský vrut se zapuštěnou hlavou 5×45 200kus/bal Náhled

Stavební kování

Stavební a tesařské kování pro profesionály i pro kutily nabízíme od významných výrobců v nejvyšší kvalitě a za výbornou cenu.


Dekorativní stavební a tesařské kování.

Naleznete zde: úhelníky, rohovníky, panty, zástrče, šrouby a vruty.

Díky široké nabídce tvarů a příslušenství, můžete se maximálně svobodně vyjádřit v procesu projektování. Můžete je jednoduše použit v interiérech a exteriérech v různých typech a barevných odstínech dřeva. Všechno ozdobné kování je vyrobeno z pozinkované hrubé oceli. Poté je natřeno práškovou barvou za účelem maximální ochrany proti rzi. Díky tomu je po dlouhou dobu chráněno proti korozi v obtížných
podmínkách.


Kotevní patky

se používají u dřevěných sloupů jako zpevňující elementy do podkladu. S jejich pomocí lze montovat sloupy na dřevěném a betonovém podkladu nebo přímo v zemi. Vzhledem k časté montáži na viditelných místech plní některé podstavce také roli ozdobných elementů.
Materiál: Ocelový plech pozinkovaný + galvanický pozink stříbrný.


Závěsy pro houpačky

jsou vybaveny vhodnými třmeny omega a karabinami – díky tomu je montáž houpačky jednoduchá a nevyžaduje žádná další nářadí. Kromě toho mají také kluzná ložiska, která prodlužují životnost a zvyšují pohodlí. Závěsy jsou vyrobeny z poměrně hrubého materiálu, díly tomu jsou odolnější a bezpečnější.


Spojovací prvky dřeva

Zde naleznete úhelníky rozmanitých rozměrů, ploché spojky, krokvové spojky, rohovníky, závěsy trámů (trámové botky)


Policové konzole

Může být montážní prvek zároveň dekorací stěny? Samozřejmě! Konzoly a klipsy police zajišťují stabilní upevnění polic na stěnu a zároveň jsou jejich estetickým prvkem. Dekorační konzoly dávají styl policím v obývacím pokoji a jednoduché a technické se osvědčí v garáži nebo dílně. Neobvykle praktické se ukázaly být skládací konzoly, především když chybí prostor, např. v nepříliš velkých kuchyních nebo spížích.


REGÁLOVÉ SYSTÉMY

Nepořádek dokáže rozptylovat, proto stojí za to uspořádat si prostor tak, aby každý předmět měl své místo. Regálové systémy se využívají v šatnách, pracovnách, dílnách, garážích – zkrátka všude tam, kde je třeba pečovat o pořádek.


Vruty tesařské

Dřevěné konstrukce, které jsou stavebními elementy, vyžadují, aby byly k jejich montáži použity výhradně certifikované spojky se stopkou. To znamená, že veškeré hřebíky, vruty, šrouby a kotvy musí být provedeny v souladu s příslušnou normou a Technickým schválením. Vruty DMX jsou certifikovány a určeny k montáži dřevěných elementů. Vruty plně nahrazují stavební hřebíky, nevyžadují navrtávání, jsou nabízeny v délkách do 400 mm. Hluboká drážka TORX umožňuje lépe přenést krouticí moment a zabraňuje vyskakování bitu.


Závěsy, zástrče

Závěsy DMX jsou určeny pro montáž dřevěných křídel dveří, vrat, oken a okenic, skříní a branek. Velmi dobře ladí s dřevěnými i kovovými zárubněmi, navíc je lze montovat přímo do betonu. Vzhledem k častí montáži na viditelných místech plní některé z nich také dekorační funkci.


Zemní vruty

pro pergoly, přístřešky, ploty, zahradní stavby a dřevostavby. Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů lze založit stavbu na zemních vrutech. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny. Zemní vrut při zašroubování do země díky konusovému tělu zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, a tak vznikne díky ploše pravidelného závitu na těle vrutu velmi pevný základ, který lze okamžitě zatížit.

Zobrazit popis kategorie
Close Menu
×
×

Cart

Šířka
Síla
Délka
Nosná deska
Materiál
Barva
Průměr
Výška
Nosnost
Spodní šířka od
Světlá výška výsuvu
Povrchová úprava
Velikost bitu
Kvalita
Hlava vrutu
Pohyb výsuvu
Pohyb závěsu
Orientace
Rozteč šroubů
Provedení
Profil
Závit
Typ bitu
Typ dekoru
Typ hrany
Typ pantu
Typ podložky
Typ výsuvu

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na C 10/11 držák čepu d 10 mm /11 mm