PRINC PARKET

PRINC PARKETPRINC PARKET 1

Posláním společnosti je vytvářet vysoce kvalitní produkty, díky kterým si lidé budou užívat radosti a pohody ve svých domovech.

Jejich filozofií je dřevo zpracovávat tak, aby zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsou malá rodinná firma se silným zázemím. Dvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž mají osobní vztah, rozhodli se investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjí a produkují netradiční dřevěné podlahy s unikátními povrchovými úpravami. Aby zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábí zakázkově na základě požadavků náročných klientů.

Dřevěná podlaha Princ parket

Dřevěná podlaha je investice, která se Vám bude vracet po celý Váš život. Při dobré péči zraje časem jako archivní víno a získává na své hodnotě i kráse. Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. Právě naopak, přináší pozitivní energii do prostoru a hřejivě působí na duši člověka.

Dřevo vytváří v lidském domově komfort a pohodu. Pomáhá udržovat zdravé klima, dělá nám radost svojí kresbou a vůní. Dřevo vyzařuje pozitivní energii.

Dřevěná podlaha je nejen krásná, ale i praktická a ekonomická. Dřevěnou podlahu lze totiž po čase snadno obnovit a nevychází z módy ani po dlouhých letech. Povrchová úprava olejem NaturaWax Vám přinese nezapomenutelnou zkušenost z kontaktu s podlahou Planet Parket. Nebudete chtít už jinou.

Dřevo nás provází od samého počátku lidstva a má pro člověka obrovskou škálu využití. Kouzelné na tom je, že je to obnovitelná surovina s unikátními vlastnostmi a lze ji tedy ideálně využívat jako stavební materiál.

Pro více informací kontaktujte:
Jan HAINZ
tel.: +420 724 341 065 
email:
‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘