Terasa WPC

  • Terasa WPC – STAR – FOREST – FOREST PLUS – STYLE PLUS – RUSTIC Terasa WPC – STAR – FOREST – FOREST PLUS – STYLE PLUS – RUSTIC Náhled

Terasa WPC výjimečná kvalita – extra dlouhá záruka

Na kvalitě našich výrobků si necháváme záležet. Díky vyspělé technologii licencované společností Strandex vyrábíme prvotřídní výrobky, které vydrží téměř bez údržby dlouhé roky, aniž by změnily svůj vzhled. Dlouholetá životnost našich výrobků je prokázaná roky používání a průmyslovými testy. Nebojíme se proto nabídnout záruku na naše produkty v trvání 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Snadná údržba našich teras šetří váš čas i peníze

Plná WoodPlastic® terasová a plotová prkna není třeba natírat, mořit ani jinak impregnovat. Bez jakékoli další povrchové úpravy zůstávají stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Jediná údržba spočívá v umývání běžných nečistot, a to proudem vody či standardními čisticími prostředky. terasy a ploty WoodPlastic® nevyžadují žádné nátěry ani moření jednoduchý úklid.

Terasy  WoodPlastic® jsou bezpečné pro Vás i Vaše děti

Povrch prken je upraven tak, aby byl neklouzal ani za mokra. Starosti nemusíte mít ani z třísek – na terasách z kompozitních materiálů se díky unikátní technologii výroby třísky netvoří. Tuto vlastnost ocení nejen rodiny s malými dětmi. Oproti tomu u dřevěných teras hrozí riziko třísek vždy.  Skryté kotvení navíc zajišťuje hladký povrch bez nebezpečí poranění od vrutů, které se jinak při montáži teras běžně používají.

Terasy i ploty WoodPlastic® nabízíme v mnoha designech i barevnostech.

Z naší nabídky si vybere každý. Přinášíme elegantní čisté linie i přirozený vzhled dřeva. V každém případě si však Vaše terasa či plot WoodPlastic® udrží svůj krásný vzhled dlouhé roky. Na pohled i na dotek věrně připomínají přírodní materiály, dlouhodobě si udržují stejně krásný vzhled a barevnost (odolnost vůči UV záření).

Produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v srdci Evropy – České republice.

Můžete nás navštívit přímo v našem výrobním závodě v Bukovanech poblíž Benešova u Prahy, kde se dozvíte o jejich výrobě úplně vše. Můžete se především ujistit, že kvalita našich výrobků je neporovnatelná např. s levnými dováženými výrobky z Asie.

Protože jsme i výrobci (a nejen prodejci), jsme oproti jiným prodejcům mnohem flexibilnější – můžete si např. vybírat produkty jiných než standardních délek a i všechny další otázky řešit individuálně. Nákupem terasy WoodPlastic® podporujete domácího výrobce.

Přinášíme vám ekonomické řešení.

Protože jsou naše terasy a ploty téměř bezúdržbové, neexistují náklady na jejich údržbu, což v dlouhodobém horizontu výrazně šetří Vaše peníze.  Terasy a ploty  WoodPlastic® jsou proto investicí do budoucnosti. Pro srovnání s ostatními materiály běžnými pro terasy a ploty si prohlédněte následující tabulku:

WoodPlastic je ohleduplný k životnímu prostředí

Materiál, který používáme k výrobě teras, je 100% recyklovatelný. Recyklovatelnost materiálu WPC a nulová potřeba využívat chemikálie k ošetření našich výrobků činí z produktů WoodPlastic® ekologicky příznivou volbu.

Informace o cenách a objednávky:

Filip Döme
606 279 508
filip.dome@drevoobchoddolezal.cz

Zobrazit popis kategorie
Close Menu
×
×

Cart

Šířka
Síla
Délka
Nosná deska
Materiál
Barva
Průměr
Výška
Nosnost
Spodní šířka od
Světlá výška výsuvu
Povrchová úprava
Velikost bitu
Kvalita
Hlava vrutu
Pohyb výsuvu
Pohyb závěsu
Orientace
Rozteč šroubů
Provedení
Profil
Závit
Typ bitu
Typ dekoru
Typ hrany
Typ pantu
Typ podložky
Typ výsuvu

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na Terasa WPC – STAR – FOREST – FOREST PLUS – STYLE PLUS – RUSTIC