Terasa WoodPlastic prkno Premium FOREST WENGE 22x137x4000mm

Číslo produktu: 10381

Povrch prken zdobí reliéf evokující luxusní exotické dřevo. Výrazná textura teras FOREST pomáhá zvyšovat bezpečnost při pohybu na terase. Terasy FOREST jsou vhodnou volbou pro každého, kdo preferuje kombinaci přirozeného vzhledu a výrazného designu.

1.360,00  bez DPH / ks1.645,60  s DPH / ks

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce
Číslo produktu - 10381 Kategorie - , , Štítek

Popis

vzhled evokující luxusní exotické dřevo

Terasy WPC Woodplastic Terasy WPC 1

Terasy WoodPlastic® jsou vyráběny z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směsi dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE. Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší WPC mnoho výhod.

Katalogy:

Montážní návody:

Výjimečná kvalita – extra dlouhá záruka

Na kvalitě našich výrobků si necháváme záležet. Díky vyspělé technologii licencované společností Strandex vyrábíme prvotřídní výrobky, které vydrží téměř bez údržby dlouhé roky, aniž by změnily svůj vzhled. Dlouholetá životnost našich výrobků je prokázaná roky používání a průmyslovými testy. Nebojíme se proto nabídnout záruku na naše produkty v trvání 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Snadná údržba našich teras šetří váš čas i peníze

Plná WoodPlastic® terasová a plotová prkna není třeba natírat, mořit ani jinak impregnovat. Bez jakékoli další povrchové úpravy zůstávají stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Jediná údržba spočívá v umývání běžných nečistot, a to proudem vody či standardními čisticími prostředky. terasy a ploty WoodPlastic® nevyžadují žádné nátěry ani moření jednoduchý úklid.

Terasy  WoodPlastic® jsou bezpečné pro Vás i Vaše děti

Povrch prken je upraven tak, aby byl neklouzal ani za mokra. Starosti nemusíte mít ani z třísek – na terasách z kompozitních materiálů se díky unikátní technologii výroby třísky netvoří. Tuto vlastnost ocení nejen rodiny s malými dětmi. Oproti tomu u dřevěných teras hrozí riziko třísek vždy.  Skryté kotvení navíc zajišťuje hladký povrch bez nebezpečí poranění od vrutů, které se jinak při montáži teras běžně používají.

Terasy i ploty WoodPlastic® nabízíme v mnoha designech i barevnostech.

Z naší nabídky si vybere každý. Přinášíme elegantní čisté linie i přirozený vzhled dřeva. V každém případě si však Vaše terasa či plot WoodPlastic® udrží svůj krásný vzhled dlouhé roky. Na pohled i na dotek věrně připomínají přírodní materiály, dlouhodobě si udržují stejně krásný vzhled a barevnost (odolnost vůči UV záření).

Produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v srdci Evropy – České republice.

Můžete nás navštívit přímo v našem výrobním závodě v Bukovanech poblíž Benešova u Prahy, kde se dozvíte o jejich výrobě úplně vše. Můžete se především ujistit, že kvalita našich výrobků je neporovnatelná např. s levnými dováženými výrobky z Asie.

Protože jsme i výrobci (a nejen prodejci), jsme oproti jiným prodejcům mnohem flexibilnější – můžete si např. vybírat produkty jiných než standardních délek a i všechny další otázky řešit individuálně. Nákupem terasy WoodPlastic® podporujete domácího výrobce.

Přinášíme vám ekonomické řešení.

Protože jsou naše terasy a ploty téměř bezúdržbové, neexistují náklady na jejich údržbu, což v dlouhodobém horizontu výrazně šetří Vaše peníze.  Terasy a ploty  WoodPlastic® jsou proto investicí do budoucnosti.

WoodPlastic je ohleduplný k životnímu prostředí

Materiál, který používáme k výrobě teras, je 100% recyklovatelný. Recyklovatelnost materiálu WPC a nulová potřeba využívat chemikálie k ošetření našich výrobků činí z produktů WoodPlastic® ekologicky příznivou volbu.

Informace o cenách a objednávky:

Filip Döme
606 279 508
filip.dome@drevoobchoddolezal.cz

Balení:

ks

Parametry:

Související sortiment (příslušenství)