ADLER Pullex Bodenöl terasový olej Java 0,75l

Číslo produktu: 05737

508,00  bez DPH / ks614,68  s DPH / ks

  • skladem Jizerní Vtelno

Popis

ADLER Pullex Bodenöl

Rozpouštědlový, pigmentovaný olej na vodorovné dřevěné plochy v exteriéru, domácí použiti a řemeslo

Obecné informace:
Vodoodpudivý, silně penetrující olej na vodorovné dřevěné plochy v exteriéru (otevřeno-porézní). Chrání listnaté a jehličnaté dřeviny před ušpiněním a vlhkostí. Dřevo nechává dýchat a redukuje bobtnání a smršťování.
Mikronizované speciální pigmenty zaručují velmi dobru odolnost vůči UV záření a také vynikající stabilitu barevného odstínu exotických dřevin. Lehko zpracovatelný. Produkt je formulovaný bez aromatických rozpouštědel.

Oblast použití:
– Rozměrově nestabilní dřevěné výrobky v exteriéru, jako balkónové podlahy, přechodové mostky, terasy atd.
– Obzvlášť vhodné dřeviny jsou modřín a exotické dřeviny jako Bangkirai, Teak, Massaranduba

Příprava podkladu:
– Pro optimální trvanlivost doporučujeme hladké plochy přebrousit zrnitostí 80 ve směru dřevných vláken, důkladně očistit a vystoupené látky jako např. živice a živičníky odstranit. Ostré hrany zaoblit.
– Dřeviny bohaté na živici a exotické dřeviny s obsahem látek prodlužující schnutí očistit s ADLER Nitroverdünnung 80001.

Údržba:
Trvanlivost závisí na více faktorech. To jsou zejména druh povětrnosti, konstrukční ochrana, mechanické zatížení a barevný odstín.
Pro dlouhou životnost je potřebná včasná péče. Doporučujemevykonávat ji jednou ročně.
Ještě celistvé plochy zbavit prachu a špíny a 1 x tence natřete s Pullex Bodenöl 50527 ff. Vyhnout se vzniku tvorby vrstvy!
Doporučujeme vykonávat jeden údržbový nátěr ročně.

Přehled produktů ADLER

Přehled olejů a vosků ADLER

 

Péče o terasy

Slunce, vítr a vlhkost – těmto povětrnostním vlivům jsou  každodenně vystavovány Vaše cenné dřevěné věci. Pomocí moderních ošetřujících výrobků firmy ADLER chráníte dřevěný povrch a prodlužujete tak jeho životnost. Jak to funguje, můžete vidět v tomto videu firmy ADLER.

Balení:

ks

Parametry:

Související sortiment (příslušenství)