ZLOMEK

ZLOMEK 1

Český výrobce interiérových dveří a zárubní

Je český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnuje od roku 1993, kdy se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si buduje jméno kvalitního českého výrobce. Zakládají si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V jejich výrobních a obchodních provozech zaměstnává 50 pracovníků.

Zakládá si na následujících faktorech:

  1. Vysoká kvalita výrobku – základem preciznosti jsou prvotřídní vstupní materiály a nadstandardní úroveň opracování. Jejich dodavatele jsou renomovaní čeští a němečtí výrobci. Protože jsou o kvalitě jejich výrobků přesvědčeni, dovolují si poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.
  2. Variabilita rozměrů a typů – díky moderní technologii vyrábí dveře i zárubně v atypickém provedení.
  3. Spokojenost zákazníků – individuální přístup, poradenská činnost, zpracování cenových nabídek a další, jsou bezplatné služby vedoucí ke spokojenosti tisíců jejich zákazníků po celé Evropě.

Je velmi důležité, aby zákazník srovnával poměr ceny vůči konstrukci a zpracované kvalitě výrobku. Na první pohled totiž vypadají všechny dveře na trhu stejně, pokud je posuzujeme jen z katalogu. Rozdíl je však v zámku, závěsech, povrchu, ale hlavně v materiálu, detailech a konstrukci, která ovšem zůstává zákazníkovi skryta.  Jsou přesvědčeni, že s výrobky rodinné společnosti ZLOMEK s.r.o. budete spokojeni.

Vzorky dveří vystaveny v Showroomu Jizerní Vtelno.

Pro více informací kontaktujte: Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065  nebo email: ‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘