XD oversol 2v1 přírodní 2,5L

Číslo produktu: MB11078

1.171,73  bez DPH / ks1.417,79  s DPH / ks

  • skladem Ml. Boleslav

Popis

Ochranná silnovrstvá lazura na dřevo na rozpouštědlové bázi pro vnější použití.

Popis:

Xyladecor Oversol 2v1 je unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro použití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéká a ulehčuje aplikaci. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva. Je určen pro venkovní dřevěné povrchy, jako jsou okna, dveře, balkony, dřevěné obklady a podhledy, pergoly a jiné dřevěné povrchy. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a UV zářením. Není vhodný pro použití v saunách. Pro zvýšenou ochranu proti modrání a hnilobě dřeva v exteriéru doporučujeme podklad napustit impregnačním nátěrem Xylamon HP.

Návod na použití:

Dřevěné povrchy musí být před úpravou čisté a suché. Při renovacích odstraňte pomocí kartáče veškeré nečistoty, prach a popraskané staré nátěry. Výrobek se neředí a nemíchá. Mícháním zanikne tixotropní konzistence. Natírejte ve směru kresby dřeva měkkým plochým štětcem nebo válečkem. Pro zvýšení ochrany dřeva v exteriéru, ošetřete nové dřevo fungicidním napouštědlem Xyladecor Xylamon HP. Po proschnutí aplikujte jeden až dva nátěry (příčné řezy 3x) výrobku Xyladecor Oversol 2v1. Pro dosažení hladkého povrchu první nátěr po zaschnutí lehce přebruste.

Vlastnosti:

Povrchová úprava: matná
Teoretická vydatnost: 25 m2/l
Doporučený počet nátěrů: 1-2, příčné řezy: 3
Aplikace: štětec
Čištění: běžným syntetickým ředidlem
Složení: na bázi rozpouštědel
Doba schnutí: suchý na dotyk: 4-6h, brousitelný/druhý nátěr: 16h, proschlý: 24h
Skladovatelnost: Skladujte v suchu, v uzavřeném originálním obalu při teplotě + 5 až + 30 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 4 let od data výroby.
Doba ochrany až 6let

Balení:

ks

Parametry:

Související sortiment (příslušenství)