Dřezy – Akční nabídka od 1.2.2022

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám představit novou Akční nabídku nejprodávanějších a nejzajímavějších produktů a setů Sinks.

Nabídka je platná od 1.2.2022.

Její elektronickou podobu naleznete zde: Sinks_Akční nabídka_2022_únor

Dřezy - Akční nabídka od 1.2.2022 1

Jsme velmi rádi, že můžeme na trh uvést nejnovější generaci prémiových granitových dřezů – NANOSTONE (viz s. 2-4)

  1.  Za pozornost zde jistě stojí nový dřez INFINITY 860 NANO s obrovskou vanou (s. 4; nabízen ovšem i v rámci standardní řady – viz s. 8) či unikátní dřez anglického typu FARMHOUSE 838 NANO (viz s. 4)
  2.  V rámci granitových dřezů na bázi akrylátového pojiva také nově nabídku rozšiřujeme o čistě černou matnou barvu PUREBLACK /kód 26/ (viz s. 5-9)
  3.  Oblíbené granitové dřezy LINEA 780 N a LINEA 600 N v barvě GRANBLACK nyní nabízíme také v provedení PRAVÝ a LEVÝ (viz s. 10)
  4.  V provedení PRAVÝ a LEVÝ taktéž nabízíme nejprodávanější nerezové dřezy CLASSIC 760, s malou i velkou výpustí, a to navíc ve speciální cenové akci (s. 17)
  5.  Spolu se zařazením nových granitových barev představujeme v těchto barvách i nejoblíbenější granitové baterie PRONTO, LEGENDA S, VITALIA, ENIGMA (PUREBLACK – čistě černá matná), a MIX 35 a MIX P (NANOBLACK – čistě černá matná, hladká)
  6.  Nově jsme také zařadili (taktéž v rámci modelové řady Sinks ARMANDO VICARIO) levnější chromovou baterii s vytahovací koncovkou MIX P, a naopak exkluzivnější modely MOOD, CONICA, EVA P a COMFORTA

Věříme, že nová Akční nabídka pro Vás bude opět přínosem a
posílením naší spolupráce.