VLTAVÍN – PRIMA DVEŘE

VLTAVÍN - PRIMA DVEŘE 1

Tradiční český dodavatel a výrobce interiérových a vchodových dveří VLTAVÍN DOOR, s. r. o. stále rozšiřuje své portfolio nabídky interiérových a vchodových dveří, stále kontroluje a udržuje prvotřídní kvalitu svých produktů a stále také drží skvělé ceny. Je to dáno širšími a strategickými možnostmi členství ve skupině Euro Door Group. To umožňuje realizaci výroby jejich produkce dveří na těch nejmodernějších evropských výrobních technologiích s maximální efektivitou výrobních nákladů. Dalším významným momentem je trvalé marketingové a obchodní posilování a rozvoj obchodní značky Prima dveře, která je na českém trhu od roku 2013.

Česká značka dveří a zárubní PRIMA DVEŘE si rok od roku získává stále více spokojených zákazníků. Důvod je prostý: široký výběr modelů, neokoukané a atraktivní dekory, výborná kvalita, kvalitní poradenství a přitom trvale vynikající cena. Dokonalé zpracování jejich Prima dveří je dáno, jak bylo uvedeno, nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě použity. Výběr je skoro neomezený, v nabídce mají desetitisíce kombinací provedení, dekorů, prosklení a navíc s možností individuálních přizpůsobení.

A protože chctějí být stále lepší, přichází letos s další, již druhou produktovou řadou interiérových dveří. Nabízí v ní jiná modelová provedení v dalších desítkách nových lamino dekorů. Kromě toho také významně rozšiřují nabídku prémiových interiérových dveří z přírodního masivu, zůstává také nabídka bezkonkurenčně kvalitních vchodových dveří.

Aby vše bylo pro zákazníka jednodušší a přehlednější, rozdělili pro tento rok jejich nabídku do čtyř samostatných katalogů: interiérové dveře ULTIMA (inovovaná stávající nabídka interiérových dveří), interiérové dveře GRADA (zcela nová řada interiérových dveří), interiérové dveře MASIV NATUR (výrazně rozšířená nabídka špičkových dveří z přírodního masivu) a vchodové dveře MASIV NATUR (inovovaná nabídka masívních vchodových dřevěných dveří ultimátní kvality). Jednotlivé katalogy tradičně přehledně a systematicky prezentují jednotlivé nabídky s garantovanými a transparentními ročními prodejními cenami.

 

Vzorky dveří vystaveny v Showroomu Jizerní Vtelno.

 

Pro více informací kontaktujte:

Marcela HARTLOVÁ tel.: +420 724 341 059  nebo email: marcela.hartlova@drevoobchoddolezal.cz

Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065  nebo email: ‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘