Stoneline Click 1067 Cement bílý – Rigid

1.099,17  bez DPH / m21.330,00  s DPH / m2

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce.

Popis

Popis produktu

Švýcarské zámkové vinylové podlahy Stoneline Click jsou komfortní a bezpečné v domácnostech i komerčních prostorech. Jsou bez ftalátů, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. S nášlapnou vrstvou 0,55 mm (třída zátěže 23/33) jsou odolné a díky korkové podložce spolehlivě tlumí hluk (o 16 dB). Kolekce Stoneline přináší dekory betonu nebo kamene v lamelách o rozměrech 62 x 45 cm.

Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 1Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 2Vinylová podlaha na HDF desce Stoneline Click s ekologickou podložkou od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 16 dB. Jelikož má podlaha na spodní straně akustickou podložku, nepoužívá se při pokládání pod podlahu podložka, ale pouze parofólie.

Komfortní a tichá vinylová podlaha

V domácnosti je neocenitelný příjemný, teplý a protiskluzný povrch. Reliéf podlahy je totožný s dekorem, takže podlaha má opravdu realistický vzhled. Povrchová úprava usnadňuje úklid a údržbu tak lze provádět za sucha i za vlhka. Antistatický povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví.

Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. Vinylová plovoucí podlaha je nejvíc odolná plovoucí podlaha, nejstabilnější rozměrovým změnám a dynamickému otlaku. Je nejteplejší na omak a nejtišší plovoucí podlaha. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.
Montáž: Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.
Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Stoneline Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.

Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 3Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 4Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 5Stoneline Click 1067 Cement bílý - Rigid 6

 

Poznámka: Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Technická specifikace

Hmotnost 10 kg/m2
Délka 62 cm
Šířka 45 cm
Výška 1 cm
Emisní certifikát Greenguard Gold
Barvy betonu a dlažby Středně šedá
Dekor betonu a dlažby Beton
Integrovaná podložka ano
Mírně sražená hrana 4V ne
Povrchová úprava PUR
Balení 1,68 m²
Rozměr lamely 620 x 450 mm
Typ podlahy Vinylová plovoucí podlaha na HDF desce s akustickou podložkou
Počet lamel v balení 6 ks
Celková tloušťka podlahy 10,00 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
Zbytkový otlak max. 0,03 mm
Reakce na oheň Bfl-s1
Podle místnosti do obýváku, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do předsíně
Třída zátěže 23/33
Podlahové topení Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM F. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
Vliv kolečkové židle vhodné, typ W (měkká kolečka)
Podle designové řady Stoneline Click
Stálobarevnost při umělém světle 6/7
Protiskluznost R10, DS
Rozměrová stabilita < 0,05 %
Kročejový útlum 16 dB
Tepelný odpor 0,088 m² K/W
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV
Chemická odolnost dobrá odolnost
Bobtnavost 24 hod. < 8 %
Vlastnosti plovoucí , vinylové dílce
Pevnost spoje > 450 kg/m

Balení:

1.68

m2

Parametry:

Hmotnost10kg

Související sortiment (příslušenství)