Sokrates balzám na okna 500g

Číslo produktu: MB11700500

115,00  bez DPH / ks139,15  s DPH / ks

  • skladem Ml. Boleslav
Číslo produktu - MB11700500 Kategorie - , , Štítek

Popis

Udržovací a oživovací prostředek venkovních a vnitřních nátěrů oken a vchodových dveří. Balzám vytváří na nových i starých nátěrech novou ochrannou a regenerační vrstvu, která významným způsobem prodlužuje životnost nátěrů. Balzám uzavírá mikrotrhlinky novou pryskyřicí a vosky. Osleplý povrch ožije novým leskem.

Balzám není určen pro použití na parketové laky, laky na nábytek a Lazurit FORTE. Balzám není leštěnka – nesmí se leštit!
Charakteristika Sokrates balzám na okna:

Výrazně prodlužuje životnost nátěru,
obsahuje ochrannou pryskyřici, která spolu s polyethylenovými vosky velmi účinně zacelí všechny mikrotrhlinky,
obsahuje UV filtr,
intenzivně odpuzuje vodu,
po ošetření poskytuje hedvábně lesklý povrch,
balzám není leštěnka – NELEŠTÍ SE!,
pro vnitřní prostředí.

Použití Sokrates balzám na okna:

Povrch barvy musí být předem očištěn a odmaštěn čističem. Balzám se nanáší v tenké vrstvě navlhčeným měkkým hadříkem, který nepouští chlupy, postupným přetíráním ve směru dřeva. Nevracejte se do polozaschlé vrstvy. SOKRATES Balzám se používá především na exponované venkovní plochy. Takto se ošetřují dle potřeby např. rámy oken a vchodové dveře 2x až 3x ročně, tj. při jejich mytí. Zasychá během 10 – 20 minut dle teploty. Dokonalé zaschnutí pro dvě styčné plochy po 2 – 3 hodinách při 20°C. Prostředek nepoužívejte za plného letního slunce, příliš rychle zasychá.

Nanášení:

SOKRATES® Balzám se nanáší vhodnou jemnou houbičkou nebo měkkým hadříkem bez chloupků. Minimální teplota pro použití : + 10° C. Doporučená teplota pro aplikaci : + 18 °C až + 20 °C.

Ředidlo:

Voda.

Čištění nářadí:

Vodou, zaschlý Balzám lze odstranit organickými ředidly.

Balení:

ks

Parametry:

Související sortiment (příslušenství)