- AKCE
- Barvy, lepidla, chemie
- Deskový materiál
- Dřevěný materiál
- Dveře a podlahy
- Nábytkové kování
- Nářadí
- Nezařazené
- Palivové dřevo
- Spojovací materiál
- Stavební kování
- Vybavení kuchyní
- Výprodej
- Železářství
- AKCE
- Barvy, lepidla, chemie
- Deskový materiál
- Dřevěný materiál
- Dveře a podlahy
- Nábytkové kování
- Nářadí
- Nezařazené
- Palivové dřevo
- Spojovací materiál
- Stavební kování
- Vybavení kuchyní
- Výprodej
- Železářství
S40/80 uchyt AL listy horni
Číslo produktu: 05711
52,00 Kč / ks bez DPH62,92 Kč / ks s DPH
- skladem Jizerní Vtelno
Číslo produktu -
05711
Kategorie - Dveřní posuvné kování, Interierové dveře, Nábytkové kování, Sestava S40, Sestava S80
Balení:
ks
Výrobce:
SALU Systems, s.r.o.
Parametry:
Související sortiment (příslušenství)
Související produkty
-
- Nábytkové kování, Policové konzole, podpěrky, Spojovací materiál
Konzola 240*140 kryt plast olše
- 04847
- skladem Jizerní Vtelno
- 37,60 Kč / ks bez DPH45,50 Kč / ks s DPH
-
- Metaboxy, Nábytkové kování, Zásuvkové výsuvy
Metabox 118/350mm 52.3D01.350.62
- 02317
- skladem Jizerní Vtelno
- 164,61 Kč / sada bez DPH199,18 Kč / sada s DPH
-
- Nábytkové kování, Závěsy Danco, Závěsy nábytkové (panty)
Podl.D Clip Vrut 54.2G02.B01.20
- 02288
- skladem Jizerní Vtelno
- skladem Ml. Boleslav
- 5,29 Kč / ks bez DPH6,40 Kč / ks s DPH
-
- Nábytkové kování, Teleskopy plynové, kloubové, Výklopné kování
Teleskop plyn 0539E 100N
- 01946
- skladem Jizerní Vtelno
- skladem Ml. Boleslav
- 40,50 Kč / ks bez DPH49,01 Kč / ks s DPH




