Objectline Click 5707 Dub Monaco – Rigid

1.099,17  bez DPH / m21.330,00  s DPH / m2

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce.

Popis

Popis produktu

Komfort, odolnost a design – to je kolekce švýcarské plovoucí vinylové podlahy Objectline Click 5707 Dub Monaco. Konstrukce na HDF desce je vybavena  korkovou podložkou, která tlumí hluk a podlaha je i díky ní velmi teplá a velmi příjemná na došlap. S nášlapnou vrstvou 0,55 mm obstojí i při vyšší zátěži (23/33) a v prostorech s vysokou frekvencí pohybu příjemně utlumí kročejový hluk (extra útlum 16 dB). Stabilita je zajištěna odolnými a spolehlivými zámky Uniclic.
 

Zdravé vnitřní klima

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah.
Předností podlahy je certifikace Greenguard Gold, která identifikuje zdravotně nezávadné výrobky s minimálními emisemi. Podlaha je tedy vyrobena bez ftalátů a nezatíží tak vnitřní klima škodlivými emisemi.

Vinylová podlaha vhodná na podlahové topeníPodlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Vinylová podlaha s integrovanou podložkouVinylová podlaha na HDF desce Objectline Click s ekologickou podložkou od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 16 dB. Podlaha má na spodní straně akustickou podložku, nepoužívá se při pokládání pod podlahu podložka, ale pouze parofólie.

 

Chcete mít zdravý domov, ale řešíte pouze podlahovinu?
Podlaha, to jsou i vinylové schody a soklové lišty. Proto koncept zdravé podlahy. Díky tomu máte vše zdravé a podlaha, schody a soklové lišty jsou v jednom designu a kvalitě.

Vinylová podlaha s emisním certifikátem Greenguard Gold Vinylové podlahy bez ftalátů Tiché vinylové podlahy - útlum hluku 16 dB

Pozor: Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Technická specifikace

Hmotnost 10 kg/m2
Délka 123,5 cm
Šířka 30,5 cm
Výška 1 cm
Emisní certifikát Greenguard Gold
Barvy dřeva Středně hnědá
Dekor dřeva Dub
Integrovaná podložka ano
Mírně sražená hrana 4V ne
Povrchová úprava PUR
Počet lamel v balení 5 ks
Balení 1,883 m²
Typ podlahy Vinylová plovoucí podlaha na HDF desce s akustickou podložkou
Rozměr lamely 1 235 x 305 mm
Celková tloušťka podlahy 10,00 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
Zbytkový otlak max. 0,03 mm
Reakce na oheň Bfl-s1
Podle místnosti do obýváku, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do předsíně
Třída zátěže 23/33
Podlahové topení Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM F. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
Vliv kolečkové židle vhodné, typ W (měkká kolečka)
Podle designové řady Objectline Click
Stálobarevnost při umělém světle 6/7
Protiskluznost R10, DS
Rozměrová stabilita < 0,05 %
Kročejový útlum 16 dB
Tepelný odpor 0,088 m² K/W
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV
Chemická odolnost dobrá odolnost
Bobtnavost 24 hod. < 8 %
Vlastnosti plovoucí , vinylové dílce
Pevnost spoje > 450 kg/m

Balení:

1.883

m2

Parametry:

Hmotnost10kg

Související sortiment (příslušenství)

Zavřít menu
×
×

Košík

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Vstup do Nářezového formuláře pro registrované zákazníky.

Přihlášení:

Vstup do Nářezového formuláře pro jednorázovou poptávku/objednávku bez registrace.

Váš dotaz na Objectline Click 5707 Dub Monaco – Rigid