MDF desky s kovolaminátem METAL

Objevte reálné aluminiové MDF desky Kronodesign, představující nový esteticky silný, odolný a jedinečný materiál pro univerzální a přitažlivé interiérové projekty.

Metalické akcenty můžou přinést dotek výjimečnosti na cokoliv od dekorativních prvků a látek až po nábytek a celé interiéry.

Kovové desky Kronodesign zahrnují 6 exkluzivních vzorů, které odrážejí modernost a propracovanost. Náš hliník, platina, nerez, zlato, měď a bronz mohou přinést lesklé barvy a třpytivé textury do vašeho příštího projektu interiérového designu. Jejich uplatnění v různých obytných, obchodních a komerčních plochách může přidat dotek půvabu a luxusu a vede k všestrannému a atraktivnímu designu.
Vyberte si mezi teplou září našeho zlata, mědi a bronzu a chladnějším a více městským vzhledem hliníku, nerezu a platiny.
Mohou vytvořit celou řadu atmosfér, vyvážení barev a vzorů a dát vašemu prostoru skutečně stylový a hmatový zážitek.

Kovové desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF desky potažené reálným hliníkovým plechech s povrchem odolným proti pokřábání a pokrytým ochrannou fólií. Jsou určeny pro vertikální použití, nenosné účely a do suchého prostředí a s rozměry 2800 x 1300 x 18,7 mm, které nabízejí jedinečný a atraktivně přitažlivý zážitek.

MDF desky s kovolaminátem METAL
Řada Brushed Metal obsahuje 6 exkluzivních dekorů. Jejich lesklá barva a třpytivá kartáčovaná struktura dodává nádech luxusu a výsledkem je všestranný a přitažlivý design.

Přehled kolekce:

Informace o cenách a objednávky:

Marek Stacha
724858257
marek.stacha@drevoobchoddolezal.cz