MASONITE

MASONITE 1

O společnosti Masonite CZ spol. s r.o.

Český výrobce dveří s tradicí již od roku 1961 dodává na tuzemský a evropský trh interiérové a speciální dveře s požadavky na bezpečnost, hluk, vlhkost a požární odolnost. Portfolio interiérových dveří obsahuje více než 1 500 druhů s různými materiály povrchu dveřního křídla (hladké bílé, kašírované, CPL lamináty, polypropylenové 3D fólie, HPL lamináty, PVC fólie) a typy zpracování (otočné, posuvné do pouzdra nebo s garnýží, bezfalcové) Nabízí také dveře pro průmyslové odvětví s obchodním názvem Aqua Extrem.

Firma Masonite CZ jakožto největší výrobce dveří v ČR exportuje své produkty také do různých zemí Balkánského poloostrova. Se 170 zaměstnanci je součástí nadnárodní americké společnosti Masonite, která má hlavní sídlo v Tampě na Floridě a vyrábí stavební komponenty (dveře, okna).

Kategorie dveřních křídel se dělí do různých skupin, a to například dle struktury dveřního pláště (hladké, profilované – Série Quatro, Masonite Classic), dveřní konstrukce (Rámové dveře), přidaných speciálních vlastností ( protipožární, bezpečnostní, kouřotěsné, protihlukové apod.). Další kategorie jsou například dveře posuvné s garnýží nebo do stavebního pouzdra. Momentálně velmi žádané jsou dveře tzv. BEZFALCOVÉ se skrytými panty, u kterých je dveřní křídlo téměř v rovině se zárubní a tvoří tak velmi zajímavý designový prvek každé moderní domácnosti.

Dveře i zárubně vyrábí dle normy ČSN, ale jsou schopni vyhovět i požadavkům na některé atypické rozměry. Výrobna v Jihlavě disponuje velkým skladem, a proto jsou schopni vyrábět  a ihned naskladnit také některé typy dveří a dodat v termínu pouze několika dnů.

Vzorky dveří vystaveny v Showroomu Jizerní Vtelno.

 

Pro více informací kontaktujte:

Marcela HARTLOVÁ tel.: +420 724 341 059  nebo email: marcela.hartlova@drevoobchoddolezal.cz

Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065  nebo email: ‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘