Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý – Rigid

1.189,26  bez DPH / m21.439,00  s DPH / m2

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce.

Popis

Popis produktu

Vinylová plovoucí podlaha Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý s konstrukcí na HDF desce a integrovanou korkovou podložkou vyniká designem a nestandardními rozměry lamel (XXL velikost). Dekory na lamelách o nadstandardní délce 181,5 cm vyniknou ve velkých prostorech.  S nášlapnou vrstvou 0,55 m (zátěžová třída 23/33) a silnými zámky Uniclic® zvládnou bez zaváhání i intenzivní provoz. A právě tam oceníte i útlum hluku 16 dB, o který se podlaha s podložkou postará.

Plovoucí vinylová podlaha XXL

Výrobce podlahy klade důraz na nejvyšší kvalitu, a to jak surovin, tak výrobních procesů. Kvalitu a nezávadnost vinylové podlahy stvrzuje certifikát Greenguard Gold. Bez obav ze zatížení vnitřního klimatu tak můžete podlahu položit v celém domě. Příjemný, bezpečný a protiskluzný povrch se snadno udržuje a je voděodolný.

Vinylová podlaha vhodná na podlahové topeníPodlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.

Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý - Rigid 1Vinylová podlaha na HDF desce Longline Click s ekologickou podložkou od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 16 dB. Jelikož má podlaha na spodní straně akustickou podložku, nepoužívá se při pokládání pod podlahu podložka, ale pouze parofólie.

Podlahová krytina Longline Click je antistatická (nepřenáší statickou elektřinu), odolná vůči poškrábání, snadno se čistí a je stálobarevná. Vinylová podlaha je vhodná pro alergiky. Podlaha má synchronní reliéf, tj. struktura nášlapné vrstvy shodná s dekorem. Povrch plovoucí podlahy je příjemně teplý.

Podlaha Longline Click od švýcarského výrobce je zcela šetrná k životnímu prostředí, naprosto bezpečná a nemá žádný negativní vliv na přírodu nebo lidský organismus. Při výrobě nebyly použity ftaláty, takže splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí. Důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.
 

Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý - Rigid 2Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý - Rigid 3Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý - Rigid 4Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý - Rigid 5

Pozor: Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Technická specifikace

Hmotnost 10 kg/m2
Délka 181,5 cm
Šířka 23 cm
Výška 1 cm
Emisní certifikát Greenguard Gold
Barvy dřeva Světle hnědá
Dekor dřeva Dub
Integrovaná podložka ano
Mírně sražená hrana 4V ne
Počet lamel v balení 5 ks
Povrchová úprava PUR
Typ podlahy Vinylová plovoucí podlaha na HDF desce s akustickou podložkou
Balení 2,087 m²
Rozměr lamely 1 815 × 230 mm
Celková tloušťka podlahy 10,00 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
Zbytkový otlak max. 0,03 mm
Reakce na oheň Bfl-s1
Podle místnosti do obýváku, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do předsíně
Třída zátěže 23/33
Podlahové topení Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM F. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
Vliv kolečkové židle vhodné, typ W (měkká kolečka)
Podle designové řady Longline Click
Stálobarevnost při umělém světle 6/7
Protiskluznost R10, DS
Rozměrová stabilita < 0,05 %
Kročejový útlum 16 dB
Tepelný odpor 0,088 m² K/W
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV
Chemická odolnost dobrá odolnost
Bobtnavost 24 hod. < 8 %
Vlastnosti plovoucí , vinylové dílce
Pevnost spoje > 450 kg/m

Balení:

2.087

m2

Parametry:

Hmotnost10kg

Související sortiment (příslušenství)

Zavřít menu
×
×

Košík

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Vstup do Nářezového formuláře pro registrované zákazníky.

Přihlášení:

Vstup do Nářezového formuláře pro jednorázovou poptávku/objednávku bez registrace.

Váš dotaz na Longline Click 1090 Dub stříbrnošedý – Rigid