Kronospan dekor měsíce – září

Kronospan dekor měsíce - září 1

Bohemian style

 Prázdniny by asi drtivá většina dětí označila za nejoblíbenější část roku. Navrhli jsme tedy dětský pokoj, v němž se děti můžou cítit jako na prázdninách pořád. A vybrali jsme styl bohemian, který je pro tento účel naprosto ideální.

Kronospan dekor měsíce - září 2

Do boho stylu totiž patří naprosto cokoli. Můžete popustit uzdu své kreativitě, je to styl hravý a neplatí v něm téměř žádná pravidla. Barevný základ bohémského stylu tvoří neutrální a zemité barvy. My jsme v návrhu použili odstíny 0514 PE Ivory, 0515 PE Sand, 8533 BS Macchiato a 7166 BS Latté.

Nejvýraznější v celém návrhu je ale dřevodekor K022 SN Satin Blackwood. Je z něj vyrobena postel i šatní skříň v kombinaci se světlým odstínem 0514 PE Ivory, vedle kterého dřevodekor vyniká. Dřevodekor jsme pak různě kombinovali i s ostatními barvami, a tak ani jeden policový regál ve tvaru domečku nevypadá stejně. Všechny dekory jsme použili v provedení lamino desek.Kronospan dekor měsíce - září 3
Do takto připraveného prostoru potom už jen stačí doplnit polštářky, dekorace na stěny, kusové koberce a výrazné doplňky podle přání dítěte. A v tomto případě platí, že se nemusíte bát ani reflexních barev.