Kronospan dekor měsíce – listopad

Kronospan dekor měsíce - listopad 1

Minimalistic

Minimalistické bydlení se stává fenoménem dnešní doby a „minimalistic“ je velmi módní slovo moderního životního stylu. A co to tedy znamená? 

Zjednodušeně řečeno minimalistický styl je o upřednostňování toho podstatného. Najdete v něm neutrální barvy, jednoduché tvary, vyhýbá se nadměrnému zdobení, jeho cílem je dosažení čisté formy a elegance.

A v tomto případě se nám styl minimalistic přímo nabízí při návrhu víkendového bydlení. Abychom návrh ještě trochu víc zatraktivnili, využili jsme možnosti  kontejnerového řešení bydlení.

Kronospan dekor měsíce - listopad 2

Na obklad stěn jsme použili stěnové panely Rocko Tiles by Kronospan v dekoru R122 FN Yacht Wood, který je dokonalou imitací teakové podlahy. Tento materiál je vhodný do každého interiéru, jeho velkou předností je snadná a rychlá instalace. Navíc díky dokonalé voděodolnosti je možné panely použít také v koupelně, a prostor tak v celku působí velmi čistým zpracováním bez rušivých přechodů, což je pro minimalistický styl naprosto ideální. Abychom nenarušili barevnou linii, použili jsme na postel a kuchyňskou linku načervenalý dřevodekor K078 PW Dark Riverside Cherry. Černá barva 0190 UM Black zvýrazní skříňku pod umyvadlem, šatní blok i horní skříňky kuchyňské linky, použili jsme černý odstín z řady Feelness v ultra matné struktuře, který do stylu minimalistic prostě patří.  Na pracovní desku kuchyňské linky a jídelní stůl  jsme použili interiérový kompakt Slim line 0190 SL Black, tenká deska s výraznou strukturou připomínající břidlici je v celém interiéru třešničkou na dortu. Konečný výsledek působí sice jednoduše, ale je dosažen velmi promyšlenou volbou jednotlivých dekorů i materiálů.