Kronospan dekor měsíce – květen

Kronodesign Inspirace

Zen

Ložnice by měla být uklidňujícím místem, kde si odpočinete, dobijete energii a hýčkáte se. My jsme se nechali  inspirovat tradičním asijským stylem a vytvořili jsme návrh ložnice ve stylu „zen“.  

Kronospan dekor měsíce - květen 1Tento styl se vyznačuje jednoduchostí, lehkostí, estetikou, přirozeností a minimalismem. Interiér vycházející ze zenové tradice je místo, kde můžete zpomalit, relaxovat, svobodně dýchat a užívat si, že je to právě váš domov. Pro „zen“ jsou typické přírodní materiály, jako je dřevo, bambus, korek či kámen. Nicméně využitím materiálů v příslušných dekorech z nabídky Kronodesign je tento styl dostupný pro každého.

Sametový povrch dekoru K090 PW Bronze Expressive Oak vKronospan dekor měsíce - květen 2 elegantním tmavém odstínu s jemným žilkováním je věrnou napodobeninou poctivého letitého dřeva. Je z něj navržena postel a dokonale vyzní i na komodě, kde je kombinován s dekorem studeného kamene K208 RS Calcareo  v narůžovělém odstínu mramoru. Na stěně za postelí pak vynikne odstín vápence dekoru K209 RS Crema Limestone.