Kronospan dekor měsíce – červenec

Mediterranean style Kronospan dekor měsíce - červenec 1

Budeme-li hledat slova, která nás napadají v souvislosti s létem, určitě se mezi nimi objeví také slova jako středomořský a středozemní nebo-li mediterranean. A právě interiérový design ve stylu mediterranean se stal inspirací při návrhu koupelny. Přírodní materiály, minimalistický přístup k dekoracím, celkově vzdušný a přitom elegantní vzhled – to je styl mediterranean.

Kronospan dekor měsíce - červenec 2

Přírodní materiály jsou samozřejmě finančně náročnější, nicméně existují i materiály, které nabízejí alternativní a přitom elegantní řešení, které zcela splní naše očekávání. Příkladem mohou být stěnové panely Rocko Tiles od společnosti Kronospan. Panely na bázi minerálu nabízejí, kromě velkého formátu 2800x1230mm o tloušťce 4mm, 24 luxusních dekorů ve 2 povrchových strukturách. Panely jsou vhodné do každého interiéru a díky své voděodolnosti jsou přímo ideální pro použití v koupelnách. A posuďte sami, jak se návrh koupelny vydařil.   

Kronospan dekor měsíce - červenec 3

Návrh koupelny ve stylu mediterranean vychází z kombinace dekorů stěnových panelů R130PT Greige Babylon a K349 PT Silk Flow na stěnách. Dekory spolu barevně ladí v jemných tónech a navzájem se odlehčují. Přírodní prvek v návrhu zastupuje dřevodekor. Jednoduchá designová skříňka pod umyvadly a poličky jsou vyrobeny z laminované desky v dřevodekoru K356 PW Sand Grange Oak. Jedná se o výraznější prvek, který podtrhuje celkový vzdušný dojem koupelny.