Kronospan – dekor měsíce – březen

Kronodesign Inspirace ve stylu MODERN

Kronospan - dekor měsíce - březen 1Styl „modern“ využívá kontrast matných a lesklých struktur povrchů, je elegantní a lehce luxusní s nádechem přirozené jednoduchosti. My jsme se jím inspirovali při návrhu interiéru kuchyně. Designérka Diana Turinová našla v široké nabídce aktuální Globální a Trendové kolekce Kronodesign struktury a dekory, s jejichž pomocí interiér ve stylu „modern“ navrhla.

Kronospan - dekor měsíce - březen 2Dojem přírodního materiálu je dosažen použitím dřevodekoru K362 PW Espresso Harbor Oak na desce jídelního stolu, na obkladu dělící stěny nebo na spodních skříňkách kuchyňské linky. Dřevodekor doplňuje v podsvícených nikách také kuchyňskou skříň z tmavě šedého matného dekoru 6299 AM Cobalt Grey. Do stylu „modern“ velmi dobře zapadá i kovolaminát AL03 Brushed Inox, ze kterého jsou navržena dvířka kuchyňského ostrůvku, zároveň je použit nad prosklenou vitrínou vedle kuchyňské skříně, či na soklu spodních skříněk a také horních skříňkách kuchyňské linky.

Pracovní plochy jsou navrženy v jednotném dekoru ovšem z rozdílných materiálů. Pracovní deska kuchyňské linky je nejnamáhanější částí každé kuchyně, designérka tedy na tuto plochu použila kompaktní interiérovou desku Slim line v dekoru K367 PH Cream Navona. Ten samý dekor použila i na pracovní plochu ostrůvku, zvolila ale jiný materiál – odolnou laminátovou desku, stejně jako na obklad stěny za linkou.

Nechte se inspirovat na YouTube kanálu Kronospan CR.

Kronospan - dekor měsíce - březen
Kronospan - dekor měsíce - březen
Kronospan - dekor měsíce - březen