Kronodesign® Inspirace by …

Kronodesign® Inspirace by …

Kronospan spolupracuje s designéry dlouhodobě a určitě platí co designér to jiný designový návrh, každý má svůj osobitý styl a vlastní přístup k trendům. A právě o to nám jde v kampani „Kronodesign® Inspirace by…“ – ukázat, že nabídka aktuální Globální kolekce Kronodesign® je tak široká, že v ní opravdu každý nalezne to, co potřebuje pro vytvoření atraktivního návrhu. Kronospan tedy oslovil různé designery, a ti pro nás v průběhu roku 2023 a 2024 v rámci dynamické kampaně „Kronodesign® Inspirace by…“ připravují atraktivní návrhy různých interiérů, a to jak rezidenčních, tak komerčních. Pojďme se tedy podívat na to, jak s dekory z Globální kolekce Kronodesign® designéři pracují.Kronodesign® Inspirace by ... 1

 Inspirace by Adriana Štefanová

Designérka Adriana Štefanová vytvořila v rámci kampaně „Kronodesign® Inspirace by…“ návrh kuchyňského koutu. Na čelní dvířka kuchyňské linky použila dekor 5981 UM/BS Kašmír z řady Feelness. Jedná se o matný materiál, který se snadno čistí a je příjemný na dotek. Doplnila ho světlým dřevodekorem K543 SN Barbera Dub Pískový, jehož kresba není komplikovaná a společně s 5981 UM/BS Kašmír působí velmi klidným dojmem. Díky tomu tak plně vynikne dekor K553 SU Galaxus z řady Slim line na pracovní desce a na desce jídelního stolu vedle kuchyňské linky. Ten samý dekor byl použit i na zádovou desku. Pomyslnou třešničkou na dortu je obložení stropní digestoře HPL v dekoru K553 SU Galaxus.

Kronodesign® Inspirace by ... 2

Použité dekory: 5981 UM/BS Kašmír z řady Feelness, K543 SN Barbera Dub Pískový, K553 SU Galaxus

 Všechny dekory nové Globální kolekce Kronodesign® najdete na www.kronospan.com

„Kronodesign® Inspirace by“ Adriana Štefanová také na YouTube KRONOSPAN CR

Inspirace by Petra Kopecká

Řešení návrhu kuchyňského koutu s obývacím pokojem si vybrala pro „Kronodesign® Inspiraci by…“ designérka Petra Kopecká. V současné době běžné spojení těchto dvou prostorů vyřešila vzájemným prolínáním dekorů v obou částech interiéru. Kuchyňské části dominuje kombinace dekoru K097 SU Stínová Modrá na skříňkách s velmi výrazným dekorem K552 SU Ledově Bílý Mramor na pracovní desce ostrůvku a na stolové desce. Pracovní deska společně se zádovou je navržena v dřevodekoru K545 RW Stříbrný Dub Vintage. Z tohoto dekoru s výraznou kresbou dřeva je navržena knihovna, která navazuje na kuchyňský kout. V obývacím pokoji je velmi výrazným prvkem aplikace HPL v dekoru K552 SU Ledově Bílý Mramor na stěně za televizí. Nábytek v obývacím pokoji je navržen ve stejném dřevodekoru jako knihovna – K545 RW Stříbrný Dub Vintage.

Celkový dojem z kombinace dekorů je velmi svěží. Vedle barvy K097 SU Stínová Modrá vynikne jak K545 RW Stříbrný Dub Vintage tak K552 SU Ledově Bílý Mramor a přestože jsou oba dva dekory poměrně výrazné, tak spolu fungují velmi dobře.

Použité dekory: K097 SU Stínová Modrá, K552 SU Ledově Bílý Mramor, K545 RW Stříbrný Dub Vintage

Všechny dekory nové Globální kolekce Kronodesign® najdete na www.kronospan.com

 „Kronodesign® Inspirace by“ Petra Kopecká také na YouTube KRONOSPAN CR

Inspirace by Dana Stránská