JIS

JIS 1

Firma JIS

Společnost JIS od roku 1991 vyrábí a montuje okna, dveře, posuvné systémy a zimní zahrady. Kladou důraz na precizní výrobu a neustále zlepšuje jejich služby díky investicím do inovací.

Jejich zákazníkům nabízí ucelenou nabídku materiálů, doplňků a samozřejmě poradenské služby.

Vyberte si zda chcete okno plastové, hliníkové nebo dřevěné, poradí Vám jak vybrat ten správný profil, potřebujete zamezit hluku, snížit náklady na teplo, zamezit prašnosti, od toho jsou tu , aby Vám poradili a společně vybrali ten nejlepší produkt pro Vás.

Připraví Vám vše na klíč – od první konzultace, přes demontáž stávajících oken a dveří až po výrobu, montáž i případný servis.

Okna

Vyrábí plastová, hliníková a dřevěná okna.

Mají na výběr z několika profilací, ať už základní profil např. do administrativních budov nebo na chatu až po profily s vynikajícími hodnotami tepelné a zvukové izolace vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Dveře

Vyrábí plastové, hliníkové i dřevěné dveře.

Je na Vaší fantazii jaké budete chtít vchodové dveře, ať už se to týká barevnosti, profilace, dveřní výplně – zda plné, prosklené nebo s dveřní výplní, zda otevíratelné klíčem nebo jen otiskem Vašeho prstu.

Posuvné systémy

Velké prosklené plochy, kterými přichází denní světlo do obytných místnosti, představují současný trend v moderní architektuře. Symbolem tohoto systému je přirozený vzhled, technická dokonalost a harmonický a luxusní vzhled. Možnost sjednocení barevného dekoru oken a dveří a k tomu neomezená škála barevnosti tak, abyste si mohli vybrat vše dle svých představ.

Tyto systémy se dělí dle možnosti otevírání na :

Posuvně sklopné dveře :

Moderní řešení balkónových dveří, které se neotevírají směrem do interiéru místnosti, ale křídlo se odsouvá souběžně s rámem.

Posuvné dveře s kováním Hautau:

Dveře nezasahují do interiéru domu nebo bytu, je zde možnost zabezpečeného větrání a komfortní manipulaci s dveřmi zajišťuje kování Hautau. Křídlo se též odsouvá souběžně s rámem.

Skládací posuvné dveře :

Skládací posuvné dveře jsou unikátní díky tomu jak umožňují velký průchod a neomezené otevření. S možností vysokého i bezbariérového prahu. Ideální pro místa kde je zapotřebí velký průchod. Při otevření se křídla skládají do rámu.

HS – portál :

Moderní a elegantní řešení přinášející dokonalé propojení interiéru s exteriérem. Spolu s geniálně jednoduchým ovládáním i pro děti a možností nadstandartních rozměrů prvků, dělá z těchto dveří 1 mezi posuvnými dveřmi. Je zde možnost bezbariérového provedení, variabilní možnost otevírání dveří a HS – portály z hliníkové profilace mohou mít i elegantní řešení lepeného skleněného rohu.

Doplňky

Rozmanité množství doplňků ke všem prvkům. Od parapetů, klik, motorických pohonů ke dveřím až po stínící techniku a sítě proti hmyzu.

Vzorky dveří vystaveny v Showroomu Jizerní Vtelno.

Pro více informací kontaktujte: Jan HAINZ tel.: +420 724 341 065 nebo email: ‚jan.hainz@drevoobchoddolezal.cz‘