HRANICOLL lepidlo D3 E 5kg

disperzní PVAc lepidlo

535,50  bez DPH / ks647,96  s DPH / ks

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce

Popis

Použití:

– k plošnému lepení při přípravě materiálu, lepení HPL materiálu v lisu za tepla i za studena
– lepení dýh, korpusů a rámů, KVH hranolů, Euro hranolů
– montážní lepení (kolíkování), lepení dveřních plášťů
– lepení spár mezi prkny a bloků měkkých i tvrdých dřev a třískových desek, lepení spárovky

Ocení ho každý výrobce nábytku včetně výroby kuchyní, oken, dveří a parket.

Použití v interiéru se není třeba nijak obávat, protože Hranicoll je hygienicky a zdravotně nezávadný, netoxický, nehořlavý, nevýbušný.

Výhodou Hranicollu je, že lepený spoj v interiéru vydrží bez problémů krátkodobé působení vody a páry. Odolá i dlouhodobě zvýšené vlhkosti vzduchu. Zároveň se vyznačuje vysokou odolností vůči teplu. Ve venkovních prostorech je však potřeba chránit spoj zakrytím nebo ochranným nátěrem, abyste zabránili přímému působení klimatických vlivů.

Hranicoll D3 E má vysokou počáteční lepivost a výrazně krátkou dobu potřebnou pro dosažení konečné pevnosti. Po vytvrzení můžete počítat s transparentním spojem. Film lepidla je po zaschnutí relativně tvrdý, křehký a nelepivý.

Disperzní lepidlo se běžně používá v každé dílně. Není vlastně ničím extra zvláštní. Přesto i ono se podílí na dokonalosti vašeho hotového výrobku. Proto jeho výběr nepodceňujte.

KVH hranoly

Potřebujete více informací, volejte 606 279 508

 

Prodej:
Délky 3m/5m/8m prodej pouze na celé kusy
Délka 13m prodej min 0,5ks=6,5m nebo celé 13m

Po dohodě lze objednat řezání na míru, prodej je realizován na celé kusy. Řezy jsou pouze přepravní (nahrubo, nutné počítat minimálně s 5cm navíc), cena řezání bude upřesněna po objednávce.

 

Váš dokonalý stavební materiál KVH hranoly jsou dřevěný materiál vyráběný z jehličnatého dřeva nejlepší kvality. Výroba KVH hranolů začíná zpracováním dřeva na hrubé hranoly, které se následně ukládají do sušáren a suší se na potřebnou vlhkost. Po nasušení se dřevo podrobuje kontrole kvality a následně se nastavuje na klínové čepy, kde se zkracuje na přesnou délku a hobluje na přesný rozměr KVH hranolu.

KVH hranoly rozdělujeme do 2 skupin podle kvality:

  • KVH hranoly Nsi – nepohledové
  • KVH hranoly Si – pohledové

 

KVH hranoly jsou dokonalý stavební materiál, využívaný nejčastěji pro dřevostavby, pergoly, altány, přístřešky a podobně, suší se na 15%  (+/-3%) vlhkosti, je rozměrově stálý a skladově dostupný v mnoha rozměrech.

Rádi by jste si postavili zahradní domek, nebo plánujete, udělat si novou pergolu na své zahradě a chtěly by jste se poradit s profesionály? Neváhejte a navštivte nás, kontakty. Připravili jsme si pro Vás nabídku KVH hranolů Nsi s širokým výběrem rozměrů, které pro Vás držíme skladem v délce 5m, 8m a 13m.

Norma kvality KVH hranolů ke stažení

Dřevěné materiály můžete ošetřit oleji a lazurami ADLER KVH hranoly popis 1

Parametry

ks

Související sortiment (příslušenství)

Kontakty

Copyright Dřevoobchod Doležal 2020
WordPress od WPDistro
Close Menu
×
×

Cart

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na HRANICOLL lepidlo D3 E 5kg