Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss

Objevte prémiovou kategorii vysoce lesklých a matných dekorativních desek používaných pro luxusní nábytek a interiéry.

Akrylátové desky kombinují vzhled a dojem z pevného akrylového povrchu buď s ultravysokým leskem nebo hladkou matnou strukturou v řadě 6 moderních univerzálních dekorů, které ladí s jakýmkoli stylem nebo barvou.

Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss
Všechny desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss mají vynikající odolnost proti oděru a jsou opatřeny ochrannou povrchovou fólií, která po sejmutí odahlí výjimečný povrch bez nutnosti leštění.
Použitím laku s vysokou odolností proti poškrábání (TopX) dosahuje materiál nového rozměru a poskytuje akrylátovou desku s nejvyšší odolností na trhu.
Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss
Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss
Desky Acrylic Gloss společnosti Kronospan jsou všeobecně uznávány jako špičkový produkt, který přináší výjimečnou úroveň vysokého lesku a sytých barev. Jejich základ tvoří dřevovláknité desky (MDF), 17 mm silné, na jejichž přední stranu je nalepena vrstva lakované akrylové fólie o tloušťce 0,7 mm a jejichž rub je ke zvýšení stability potažen odolnou polystyrenovou fólií silnou 0,6 mm.
Desky mají vynikající odolnost vůči chemikáliím, vysokou UV stabilitu a jsou dodávány s ochrannou fólií, která chrání jejich povrch během manipulace a zpracování.
Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss
Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss
Nové desky Acrylic Matt společnosti Kronospan mají jemný akrylový povrch s elegantním matným vzhledem jemným na dotek. Základ tvoří prvotřídní dřevovláknité desky (MDF) 17 mm silné, na jejichž přední stranu je nalepena vrstva lakované akrylové fólie o tloušťce 0,7 mm a jejichž rub je ke zvýšení stability potažen odolnou polystyrenovou fólií silnou 0,6 mm.
Desky se vyznačují vynikající odolností vůči nárazu, odolností proti poškrábání a zlepšenou odolností proti otiskům prstů, stejně jako fólie, která chrání jejich povrch.
Desky Acrylic Matt a Acrylic Gloss

Desky Acrylic Gloss a Acrylic Matt, speciálně vyvinuté pro výrobu nábytku určeného pro obytné i komerční prostory, pomáhají dosáhnout výjimečně vysoké třídy lesku a jemného dotykového vjemu společně s luxusním vzhledem a zvýšenou odolností proti opotřebení.

Informace o cenách a objednávky:

Marek Stacha
724858257
marek.stacha@drevoobchoddolezal.cz