Dekor měsíce – říjen

Ať už se budeme bavit o klasické kanceláři ve firmě, nebo o pracovně doma, bývá to prestižní místo, kde řešíte důležité schůzky s kolegy, obchodními partnery a klienty. A popravdě přiznejme, že někteří zde tráví i více času než v ložnici, kuchyni nebo v obývacím pokoji. Proto je důležité vybavit interiér tak, aby byl nejen funkční a praktický, ale aby splňoval vaše představy o estetice a nadchl vás i každého, s kým zde budete jednat. Mělo by vám tam být prostě dobře.   

Dekor měsíce října: K363 PW Natural Aurora Elm    

Dekor měsíce - říjen

Chceme-li vytvořit reprezentativní místo a zároveň podpořit dojem luxusu a nadčasovosti, je dobré použít kvalitní dekory a materiály, v našem návrhu jsme sáhli po klasickém dřevodekoru K363 PW Natural Aurora Elm.  Použit je nejen na nábytku, ale také na obkladu stěny, což dojem prestiže ještě umocňuje. K tomuto dekoru se skvěle hodí odstín 7184 BS Earth, jež připomíná tmavou, úrodnou půdu.  Jeho tóny jsou netradiční, je temný a nechává vedle sebe vyniknout dekor dřeva. Proto jsme jej aplikovali na stolovou desku a horní desku komody, ale i na korpus a police knihovny. Do palety jsme přidali ještě hřejivý odstín 8533 BS  Macchiato, jehož úkolem je prostor prosvětlit.

Až budete k dřevodekoru ladit neutrály, pečlivě si prohlédněte kresbu dřeva a jednotlivé odstíny, které se na něm objevují. Je to jednoduchý klíč, jak barvy kombinovat stejně jako v našem případě. Béžový odstín 8533 BS Macchiato i temný, hnědo-antracitový 7184 BS Earth je totiž na K363 PW Natural Aurora Elm k vidění.                                            

Jestliže jsou na vás vybrané odstíny příliš fádní, působí všedně nebo nudně přidejte k nim dostatek živých rostlin. Právě tyto přírodní odstíny skvěle vyniknou vedle zeleně a vzájemně se doplní. Tyto neutrální koncepty doplněné o rostliny jsou skvělou volbou právě do pracoven a kanceláří.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.
www.kronospan-express.com

Video s říjnovým dekorem ke stažení na: https://scanmail.trustwave.com/?c=16664&d=65zN4ZZg53lfSaNZ8LHPmsRQN0Ee9GibydaQxCbqBw&u=https%3a%2f%2fportal%2ekronospan-it%2ecom%2findex%2ephp%2fs%2ftHJEjKKPoG2yguw