Dekor měsíce – prosinec

Kronospan Dekor měsíce – prosinec            

Ve chvíli, kdy přemýšlíte o nové kuchyni a máte k dispozici dostatek prostoru, můžete si nechat navrhnout i ostrůvek spojený s jídelním stolem. Servírování velké sváteční večeře tak bude mnohem jednodušší.

Dekor měsíce prosince: K370 SM Noir  Deluxe

Ostrůvek s jídelním stolem se může stát dominantou vaší kuchyně i díky výraznému dekoru, který při jeho návrhu použijete. Máte-li odvahu odlišit se a použít moderní a přitom nadčasový dekor, je K370 SM Noir Deluxe přesně ten pravý. Jedná se o dekor imitující kámen a ano, je velmi specifický. Tradičně

Dekor měsíce - prosinec

se používá na pracovních deskách, výjimečně i na dvířkách linky. V našem případě jsme z něj kromě pracovní desky navrhli i celý kuchyňský ostrůvek, jenž tvoří monolit s jídelním stolem a skutečně tak

dominuje celé kuchyni.

Tímto způsobem pracuje s dekory řada předních evropských  designérů a značek, které udávají trendy. Výrazné dekory často kombinují s plochami neutrální barvy, jako je bílá, či odstíny šedé. My jsme však extravagantně sáhli po krásném odstínu 0244 SU Petrol, kterým jsme celý prostor oživili a dodali tak do kuchyně kromě bílé 8100 SM Pearl White další barvu.

Odstín 0244 SU Petrol není tyrkysově zářivý, je naopak klidný, má hloubku a podtrhuje originalitu prostoru i jeho osobitost. Harmonii celému prostoru dodává kombinace s bílým dekorem, použitým na horních skříňkách linky a na vysoké skříni s vestavěnými spotřebiči. Celkový dojem doladíte použitím doplňků s černými akcenty, které budou ladit s dekorem K370 SM Noir  Deluxe, ale i stříbrnými či zlatými doplňky, jež změní celkový styl.

My jsme přidali ještě žlutý potah na jídelních židlích a vytvořili kontrast k odstínu 0244 SU Petrol. Kdo není příznivcem těchto dramatických kontrastů, může zvolit jemně šedé sezení, čímž interiér barevně zklidní.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan  www.kronospan-express.com

Tento i ostatní návrhy Dekoru měsíce sledujte na YouTube kanálu Kronospan CR.

 

 

Dekor měsíce - prosinec 1

Zavřít menu
×
×

Košík

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na Dekor měsíce – prosinec