Dekor měsíce – listopad

Kronospan Dekor měsíce – listopad            

Garsonky a malometrážní bydlení je třeba navrhovat efektivně a efektně. Nezbytné je využít každý centimetr prostoru co nejlépe, aby uživatel bytu měl dostatek úložného místa a maximální komfort. To vše s přihlédnutím na ergonomii a samozřejmě i vzhled.

Dekor měsíce listopadu: K349 RT Silk Flow

Malé byty mají jedno společné – ve většině případů potřebují prosvětlit, respektive použít světlé barvy a materiály, které nepohltí tolik světla. Přichází tedy na scénu klasické bílá? Ale vůbec ne! V návrhu Dekoru měsíce hraje prim jeden z největších neutrálů K349 RT Silk Flow.

Dekor měsíce - listopad

Jedná se o neutrální dekor, který svou strukturou imituje nyní velmi moderní povrch stěrky. Jeho odstín je jemný, kombinuje v sobě teplé i studené odstíny a hodí se téměř všude. Jeho krása spočívá v detailu, kde mění díky zajímavému povrchu svůj vzhled podle typu a intenzity osvětlení.

Tento neutrál je v garsonce použit na obklady stěn, na dvířka kuchyně i na dvířka pod schodištěm, kde se také nachází úložný prostor. K němu jsme přidali dekor dřeva K017 PW Blonde Liberty Elm.

Tento dekor jilmu lze také zařadit do kategorie světlých neutrálů, protože je barevně jemný a něžný, přesto není díky pěkné kresbě nudný. Najdete jej na pracovní a stolové desce, na stupnicích schodiště i na horních skříňkách vestavného nábytku. Nábytkovou sestavu jsme oživili zářivým oranžovým odstínem 7176 BS Flame, který najdete v kuchyni na obkladu za pracovní deskou a v předsíňové části, kde je z něj navržen policový systém na boty.

Líbí se vám dekor K349 RT Silk Flow? Podívejte se na další odstíny z této řady od světle šedé až po téměř černou, po které sáhnete při řešení velkých prosvětlených prostor, nebo jako po doplňkovém dekoru.