Čistič pro povrchy EGGER Perfect Sense

Čistič pro povrchy EGGER Perfect Sense

PerfectSense® Cleaner: pro čisté povrchy

Produkty z řady PerfectSense mají mimořádně matné nebo vysoce lesklé povrchy. Čistý hadřík s teplou vodou nebo komerčně dostupný čistič oken je obvykle vše, co je potřeba k pravidelnému čištění.

Na matných površích nábytku, které jsou vystaveny intenzivnějšímu namáhání nebo které jsou v blízkosti varné desky, jako jsou pracovní desky EGGER nebo zádové desky, se mohou časem ve struktuře povrchu hromadit mastnoty a jiné nečistoty. Tím se snižuje ochrana proti otiskům prstů a tmavé dekory vypadají méně matně. A právě tady pomůže čistič PerfectSense Cleaner.

Čistič pro povrchy EGGER Perfect Sense 1PerfectSense Cleaner je intenzivní čistič připravený k okamžitému použití s vynikajícím čistícím výkonem, zejména na mastné nebo zaschlé nečistoty. Čistící sada se dodává v krabičce obsahující dvě 1l lahve a navíc obsahuje dva vysoce kvalitní hadříky z mikrovlákna, které jsou neabrazivní. Hadříky lze použít k čištění matných i vysoce lesklých povrchů PerfectSense.

Čistěte povrchy PerfectSense správně

Produkty PerfectSense nevyžadují žádnou zvláštní péči díky svému hygienickému povrchu s vysokou hustotou. Obecně byste se měli vyvarovat používání ošetřujících a leštících prostředků, vosků a odmašťovacích prostředků na plasty. Rovněž nepoužívejte abrazivní nebo brusné čistící prostředky.

Jak byste měli PerfectSense Cleaner používat?

1. Vrchní část uzávěru na láhvi pořádně utáhněte a pootočte rozprašovačem proti směru hodinových ručiček.
2. Povrch produktu jemně postříkejte čistícím prostředkem.
3. Nechte působit max. 5 minut.
4. Čistící prostředek otřete do sucha suchým hadříkem (jemný hadřík z mikrovlákna, s PU vrstvou, neabrazivní).
5. Povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, jako jsou pracovní desky, otřete hadříkem navlhčeným čistou vodou.

V závislosti na výsledku lze kroky čištění opakovat. Před použitím je třeba dodržet pokyny výrobce a bezpečnostní pokyny, jakož i doporučenou dobu působení. Podrobná doporučení pro čištění v závislosti na druhu a množství nečistot naleznete zde:

 

Přehled všech informací týkajících se EGGER PerfectSense Cleaner: