Aquafix Click 9552 Dub medový – Rigid

825,62  bez DPH / m2999,00  s DPH / m2

  • Není na skladě, cena a termín bude upřesněn po nezávazné objednávce.

Popis

Popis produktu

Tiché vinylové podlahy Aquafix Click 9552 Dub medový mají extrémně tuhou nosnou desku Rigid Composite Board (RCB). Na spodní straně lamely je integrovaná voděodolná podložka, která vyniká dlouhou životností a nadstandardním útlumem hluku 18 dB. Maximální komfort a ještě lepší útlum hluku pak zajišťuje pružná vrstva Comfort Core.

Vinylová podlaha do celé domácnosti

S nášlapnou vrstvu o síle 0,30 mm je vinylová podlaha Aquafix Click vhodná do nejzatěžovanějších míst v domácnosti. K tomu jsou potřeba i silné zámky Uniclic, které drží lamely spolehlivě u sebe. Díky 100% voděodolnému povrchu obstojí i v kuchyních nebo předsíních. Povrch s úpravou Scratch Shield se snadno udržuje jak za sucha, tak za vlhka.
Celkově je podlaha příjemná, teplá a šetrná k pohybovému aparátu.

Vinylová podlaha na podlahové vytápěníPodlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
 

Aquafix Click 9552 Dub medový - Rigid 1Vinylová podlaha Aquafix Click od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 18 dB. Podlaha má na spodní straně integrovanou akustickou podložku. Dodatečná podložka se nesmí instalovat. 

Vinylová zámková podlaha Aquafix Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy.
 

Bezpečný vinyl s emisní certifikací

Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Podlahovina je protiskluzná (R10) a pružná, díky čemuž umožňuje bezpečný pohyb dětem, seniorům i domácím mazlíčkům. V parametru požární odolnost najdete hodnotu Bfl-s1.

Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Aquafix Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí. Důkazem je obdržení certifikátu Greenguard Gold.

 

Aquafix Click 9552 Dub medový - Rigid 2Aquafix Click 9552 Dub medový - Rigid 3Aquafix Click 9552 Dub medový - Rigid 4Aquafix Click 9552 Dub medový - Rigid 5

Návod na pokládku vinylové podlahy Aquafix Click:

Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Pokládka vinylové podlahy krok za krokem. Videonávod provádí celým procesem od rozbalení krabic až po lištování.

Technická specifikace

Hmotnost 6 kg/m2
Délka 123,5 cm
Šířka 23 cm
Výška 0,55 cm
Emisní certifikát Greenguard Gold
Barvy dřeva Středně hnědá
Dekor dřeva Dub
Typ podlahy Vinylová plovoucí podlaha na kompozitní desce s akustickou podložkou
Počet lamel v balení 7 ks
Integrovaná podložka ano
Mírně sražená hrana 4V ne
Povrchová úprava PUR
Balení 1,99 m²
Rozměr lamely 1 235 × 230 mm
Celková tloušťka podlahy 5,50 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,30 mm
Zbytkový otlak max. 0,03 mm
Reakce na oheň Bfl-s1
Podle místnosti do obýváku, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do koupelny, do předsíně
Třída zátěže 23/33
Podlahové topení Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Je vhodná také pro elektrické podlahové topení za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné rohože a fólie. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C.
Vliv kolečkové židle vhodné, typ W (měkká kolečka)
Podle designové řady Aquafix Click
Stálobarevnost při umělém světle 6/7
Protiskluznost R10
Rozměrová stabilita ≤ 0,10 %
Kročejový útlum 18 dB
Tepelný odpor 0,05 m² K/W
Elektrostatické vlastnosti < 2 kV
Chemická odolnost dobrá odolnost
Bobtnavost 24 hod. < 0 %
Pevnost spoje > 500 kg/m
Vlastnosti plovoucí , vinylové dílce

Balení:

1.99

m2

Parametry:

Hmotnost6kg

Související sortiment (příslušenství)