ADLER Legno-pflegeset-udrzba a cisteni olejovych povrchu

Číslo produktu: 09580

Pecující olej a cistic pro povrchy ošetrené olejem. Drevo bude cisté a oživené.

623,00  bez DPH / ks753,83  s DPH / ks

  • skladem Jizerní Vtelno
Číslo produktu - 09580 Kategorie - , , Štítek

Popis

Legno-Pflegeset je sada urcená na cištení a údržbu olejovaného nábytku, olejovaných drevených a parketových podlah a další vnitrní vybavení.
Sada obsahuje: 125 ml ošetrujícího oleje Legno-Pflegeöl, 125ml cistice Legno-Cleaner, brusné rouno Scotch Brite, cisticí hadrík, návod na údržbu.
Legno-Cleaner je bezbarvý šetrný cisticí prostredek pro všechny olejované drevené povrchy. Tento produkt má velmi dobrý cisticí úcinek a je také vhodný pro mastné znecištení. Cistic na bázi isoparafinu Legno-Cleaner je témer bez zápachu a muže být také použit jako redidlo pro ruzné výrobky znacky Legno.
Ošetrující a obnovují prípravek Legno-Pflegeöl byl vyvinut pro jemnou péci a osvežení olejovaného nábytku a dalších drevených povrchu v interiéru (drevené obložení, drevené stropy). Povrchy lze pomocí ADLER Legno-Pflegeöl obnovit behem nekolika sekund.

Legno-Pflegeöl: Olejovaný nábytek v obytném prostoru, vnitřní vybavení (dřevěné obložení, dřevěné stropy apod.), dřevěné a parketové podlahy. Legno-Cleaner: Speciální čistič pro olejované povrchy dřeva a odolnou nečistotu. Univerzální čistič a ředidlo.
Způsob nanášení: Vtírání

Přehled produktů ADLER

Balení:

ks

Parametry:

Související sortiment (příslušenství)