TARKETT

S luxusními designovými dílci se podlaha stane vaším novým hřištěm. Objevte jejich nekonečné designové možnosti díky široké nabídce barev a vzorů ve formátech čtverců nebo lamel v široké škále designů, barev a stylů. Instalaci lze provést několika způsoby: lepením pro vysokou zátěž (například v halách a velkých otevřených kuchyních/jídelnách) nebo klikovým systémem pro plovoucí pokládku. Všechny luxusní vinylové dílce jsou vybaveny povrchovou úpravou TopClean, která zaručuje jednoduchou údržbu a excelentní odolnost vůči oděru, škrábancům a skvrnám.

Díky neomezenému množství kombinací pro domácnost mohou vinylové dílce ID Essential 30 pozvednout váš interiér na vyšší úroveň. Kombinujte dřevěné, kamenné a kovové vzory, hrajte si s nečekanými odstíny a se sladěným příslušenstvím. U vybraných vzorů používáme techniku embosování v registru pro přirozený vzhled a dotek dřeva. Materiál je opatřen povrchovou úpravou Top Clean pro snadnou údržbu a vyšší odolnost vůči otěru, poškrábání a skvrnám.

Výběr vzorů, více na Showroomu v Jizerním Vtelně.

Stále populární dřevěné a kamenné vzory zaručují eleganci. Díky všestranným vzorům a trvanlivosti je kolekce iD Inspiration 40 skvělou volbou pro komerční interiéry s lehkou zátěží. Ideální pro hotely, kanceláře, prodejny a domovy pro seniory. Materiál je opatřen povrchovou úpravou Top Clean pro snadnou údržbu a vyšší odolnost vůči otěru, poškrábání a skvrnám.Výběr vzorů, více na Showroomu v Jizerním Vtelně.

Ceník ke stažení zde, ceny uvedeny bez DPH/m2

Kontakty

Copyright Dřevoobchod Doležal 2020
WordPress od WPDistro
Close Menu
×
×

Cart

Přihlášení pro registrované zákazníky:

Váš dotaz na TARKETT